×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  E ftuar në Javën e Modës në Paris, Sarah Berisha pozon përkrah aktorit të njohur

  Insajderi
  28 September 2023 - 11:26
  Blogerja e njohur shqiptare, Sarah Berisha u bë më e njohur për publikun pas pjesëmarrjes së saj në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania.

  Ajo gjatë kohës brenda shtëpisë së famshme krijoi një lidhje dashurie me DJ PM dhe dyshja që nga atëherë kanë vazhduar të shijojnë romancën.

  Por, të dy mbesin të angazhuar në profesionet e tyre dhe së fundmi Sarah ishte e pranishme në Javën e Modës në Paris.

  Foto: Sarah Berisha/Instagram

  Blogerja simpatike mori pjesë në eventin e markës ‘YSL Beauty’ dhe aty rastisi të takohej edhe me imazhin kryesorë të brandit, aktorin Austin Butler.

  Sarah realizoi një ‘selfie’ me aktorin që e ndau me fansat e saj në InstaStory.

  Theksojmë që ambasadore e markës YSL Beauty tash e katër vite është edhe artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

  Sarah Berisha/Instagram

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark