10:24 - 22 Mars 2023

Reperi i famshëm amerikan është sulmuar brutalisht nga disa persona në një palestër në LA të Amerikës.

Pamje të ndryshme të rrahjes janë bërë virale në rrjetet sociale, ku shihet reperi duke u goditur dhe i gjakosur.

6ix9ine njihet për jetën e tij problematike dhe për shere të shumta.