×
 • Showbiz
 • Show

  E rrahin në mënyre brutale reperin e famshëm 6ix9ine në WC brenda një palestre – Video

  Insajderi
  22 March 2023 - 10:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Reperi i famshëm amerikan është sulmuar brutalisht nga disa persona në një palestër në LA të Amerikës.

  Pamje të ndryshme të rrahjes janë bërë virale në rrjetet sociale, ku shihet reperi duke u goditur dhe i gjakosur.

  6ix9ine njihet për jetën e tij problematike dhe për shere të shumta.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark