×
 • Showbiz
 • Show

  Efi Dhedhes merr vëmendjen me pozat në bikini

  Insajderi
  10 June 2023 - 19:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, po vazhdon të marrë vëmendje në rrjete sociale.

  Kjo pas famës që arriti në këtë edicion të BBVA, ku u shndërrua në një emër shumë të dashur për publikun.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Zeshkania tani po shijon pushimet dhe me këtë rast nuk ka munguar me disa poza atraktive.

  E njëjta ka publikuar disa fotografi me bikini ngjyrë të gjelbër, gjersa në sfond ka një pamje të mrekullueshme.

  Foto: Screenshot/Instagram

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark