×
 • Showbiz
 • Show

  Efi Dhedhes zbulon konkurrenten që mbështet në Big Brother VIP Albania

  Insajderi
  09 April 2024 - 12:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka komunikuar hapur me fansat e saj përmes një bisede virtuale në Instagram, duke u përgjigjur komenteve dhe pyetjeve të ndjekësve të saj.

  Në një ndër këto komente që ka marrë në sesionin e pyetjeve, një ndjekës sugjeroi simpatinë e mundshme të Efit për një banoren e shtëpisë Heidi Bacin.

  Efi u shpreh përmes një videoje ku ajo ka konfirmuar mbështetjen dhe pëlqimin ndaj Heidit.

  “Po Heidi është si shpirt, kaq di ta them. Për lojë nuk di të flas” deklaroi Efi, ndërsa me gjeste theksoi se Heidi i pëlqen shumë.

  “Po Heidi është si shpirt, kaq di ta them. Për lojë nuk di të flas” deklaroi Efi, ndërsa me gjeste theksoi se Heidi i pëlqen shumë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark