×
 • Showbiz
 • Show

  Egla feston datëlindjen e vetme, përlotet teksa konsumon ushqimin

  Insajderi
  04 April 2024 - 19:08
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

  Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

  Egla Cenon e ka gjetur ditëlindja të izoluar në Dhomën e Bardhë së bashku me Meritonin dhe Ilnisën dhe mesa duket nuk është dhe aq e lumtur për këtë gjë.

  Një tortë ka ardhur për të në Dhomën e Bardhë, ku jo vetëm që nuk e lejoi Meritonin që ta ndihmonte të ndizte qirinjtë, por vendosi që atë moment ta kalonte e vetme me veten e saj.

  Kjo pasi Eglës nuk i ka pëlqyer mënyra e urimit nga ana e Meritonit dhe Ilnisës.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark