×
 • Showbiz
 • Show

  Endri Çekiçi surprizon Megin në DWTS?

  Insajderi
  08 October 2022 - 09:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Mbrëmjen e kaluar modelja Megi Pojani ka performuar në skenën e “Dancing With the Stars”.

  Performanca nuk është se u lavdërua shumë nga juria, dikush tjetër ia ktheu buzëqeshjen asaj në fund të mbrëmjes.

  News31 ka publikuar një foto të Megit me një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, me shkrimin: Të dua suksese sot e në vazhdim!

  Me sa duket kjo dhuratë ka ardhur nga i dashuri i saj, Endri Çekiçi.

  Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi përfliten se janë bashkë prej disa muajsh edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka pranuar asgjë publikisht. Spekulimet për një lidhje të mundshme mes tyre nisën pasi publikuan disa foto nga një restorant, ku vihej re se ambienti dhe tavolina ishin identike.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark