×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Enver Hoxhajt ia lëshon goma, krenohet se e rregulloi vet

  Insajderi
  07 December 2023 - 14:34

  Nënkryetari i Kuvendit dhe njëkohësisht deputet i PDK-së, Enver Hoxhaj u përball me një problem në komunikacion sot gjatë ditës.

  Hoxhajt ia lëshoi guma e veturës. Këtë moment ai e publikoi në profilin e tij në Facebook, ku u krekos se e rregulloi vet, pa ndihmën e ndonjë mjeshtri apo mekaniku.

  Kur ta lëshon goma në terren, e ti je i gatshëm me rregullue vet“, ka shkruar Hoxhaj.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark