×
 • Showbiz
 • Show

  Era Istrefi lanson këngën më të re “Mona Lisa”

  Insajderi
  21 April 2024 - 19:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtarja e njohur e estradës shqiptare me ndikim global, Era Istrefi, ka publikuar më në fund këngën e saj më të re “Mona Lisa”.

  Era prej kohësh e kishte paralajmëruar këtë këngë duke publikuar një mori imazhesh nga video-klipi.

  Kënga duket ndryshe prej projekteve të kaluara të cilat i ka lansuar ajo më parë, me një klip dhe koncept tejet të veçantë.

  E njohur për zërin e saj unik dhe stilin e saj të veçantë, Era ka arritur që me artin e saj të shtrijë ndikimin edhe në arenën ndërkombëtare.

  Ajo është shqiptarja e parë që ka performuar në Kupën e Botës, me këngën “Live it Up” në bashkëpunim me Nicky Jam si dhe me Will Smith.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark