08:04 - 19 Gusht 2022

Një fanse e rep-artistit Capital t ka bërë një tatuazh ku paraqet titullin e albumit më të fundit të reperit “Heart Broken Kids”.

Këtë e ka zbuluar vetë reperi  me anë të një Instastory ku ka zbuluar se e ka takuar fansen e tij në koncertin më të fundit në Korçë.

Ndryshe artisti mbetet aktiv me koncerte e mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

Projekti i tij i fundit erdhi në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Anxhela Peristerin dhe Mandi Nishtullën dhe titullohet ‘Habibi’.