×
 • Sport
 • Sport

  FC Prishtina shumë pranë shitjes – epoka e Remzi Ejupit drejt fundit!

  Insajderi
  19 September 2023 - 21:37
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Skuadra më e madhe e kryeqytetit, FC Prishtina, është shumë pranë shitjes.

  Lajmi është bërë i ditur nga një ndër faqet më të afërta të klubit “This is Prishtina”.

  “Njëri ndër aksionarët më të mëdhenjtë të klubit, siç kemi mësuar ne, ka dhënë dorëheqje dhe rrjedhimisht aksionet e tij janë në shitje.

  Gjersa epoka e Remzi Ejupit po shkon drejt fundit, është përfolur për disa aksionarë të rinjë që pritet ti bashkohen Prishtinës, sigurisht duke blerë aksionet e këtij të fundit” – kanë shkruar faqja “Thi is Prishtina”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark