×
 • Lajme
 • Insajderi

  Feja e Politika, porosia për Qeverinë – flet për Insajderin Ridvan Berisha

  Insajderi
  21 April 2023 - 18:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ditë më parë është sulmuar fizikisht gazetari Valon Syla.

  Ky sulm ndaj Sylës nga një pjesë e publikut është komentuar të ketë ardhur si shkak i deklaratave të gazetarit.

  Në lidhje me sulmet ndaj gazetarëve, lirinë e shprehjes e të besimit fetarë, dhe bindjet politike, Gazeta Insajderi ka intervistuar gazetarin, Ridvan Berisha.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark