16:45 - 30 Korrik 2021

Arsenali duket se shumë shpejtë do të njoftojë nënshkrimin e Ben White.

Në fotografi shihet se White mban një fanellë të Arsenalit së bashku me menaxherin Mikel Arteta dhe drejtorin teknik Edu.

Image

Shumë fansa të Arsenal po kërkojnë me ngulm që të zyrtarizohet transferimi i qendër mbrojtësit anglez, por duket se gjithçka është mbyllur sa i përket transferimit të White te Arsenal.