×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Fotografitë më të mira të javës

  Insajderi
  21 May 2016 - 20:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Rrëzimi i aeroplanit EgyptAir, demonstratat e dhunshme në Paris e Najrobi, parada e Liecester Vity dhe kriza e refugjatëve në Angli kanë sjellë fotografitë më të mira të kësaj jave të zgjedhura nga The Guardian.

  Policia franceze është përballur me mijëra demonstrues që kundërshtonin reforma në ligjin e punës

  Përleshje mes deputetëve në Afrikën Jugore

  Disa fëmijë qëndrojnë të ulur në një kamp të improvizuar të refugjatëvë në kufirin mes Greqisë dhe Maqedonisë

  Tifozët e Leicester të mbledhur për të festuar triumfin historik

  Pamje nga lartësia e luleve në Kinë

  Një grua shëtitë në një plazh të mbuluar nga peshq të ngordhur në Kili

  Një burg në Holandë është transformuar në një qendër për refugjatët nga Afganistani

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark