×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Frashër Krasniqi: Albulena Haxhiu kurrë libra s’ka lexu

  Insajderi
  29 April 2023 - 16:39

  Anëtari i Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, në një prononcim për Insajderin ka thënë se ministrja Albulena Haxhiu nuk ka lexuar asnjëherë libra.

  Krasniqi mes tjerash ka treguar edhe titujt e preferuar të librave dhe autorët më të pëlqyeshëm nga ai.

  I pyetur nga gazetarja e Insajderit se a ka ndonjë sugjerim për kryeministrin Kurti, kështu është përgjigjur Krasniqi:

  VIDEO

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark