×
 • Biznes
 • Biznes / Teknologji

  Funksioni i ri i WhatsApp për personat që duan të kyçin dhe fshehin bisedat

  Insajderi
  20 May 2024 - 23:01
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

   WhatsApp, aplikacioni i mesazheve të çastit të Meta, është vendosur të prezantojë një veçori në pajisjet e lidhura që do t’u mundësojë përdoruesve të mbrojnë bisedat e tyre nga njerëzit e tjerë.

  Sipas një raporti të fundit nga WABetaInfo, WhatsApp po nxjerr funksionin e tij Chat Lock në pajisjet e lidhura.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark