×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi / Insajderi

  Garuesja me mbulesë: Me Fiatin me të ngadaltë në Kosovë fitova 2 gara veturash

  Insajderi
  01 July 2023 - 18:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Veturat me çmime të shtrenjta dhe me detaje luksoze jo gjithmonë të bëjnë të suksesshëm në gara të autosportit.

  Të paktën kështu e konfirmon Brunilda Gjura, garuesja me mbulesë e cila ka fituar mbi 30 kupa.

  Ajo tregon historinë e veçantë se si fitoi disa gara me veturen e saj FIAT.

  Video e plotë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark