×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Afër 2 mijë gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në Kosovë

  Insajderi
  04 September 2023 - 09:42

  1 mijë e 443 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

  Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 24 aksidente me të lënduar dhe 34 me dëme materiale.

  Në 24 orët e fundit janë arrestuar nëntë persona dhe katër janë dërguar në mbajtje.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark