×
 • Sport
 • Sport

  Giresse para ndeshjes kundër Bjellorusisë: Jam i bindur se do të fitojmë

  Insajderi
  18 June 2023 - 17:56

  Trajneri i Kosovës, Alain Giresse është shprehur optimist për ndeshjen me Bjellorusinë.

  Ai ka folur nga Budapesti një ditë para ndeshjes e cila do të zhvillohet në shtetin hungarez.  

  “Nuk dua te kthehem që të flasë për ndeshjet e kaluara; ne kemi bërë ndeshje të mira, por mendoj se po na mungon goli. Në çdo rast duhet të veprojmë në bazë të rrethanave në të cilën jemi duke vepruar. Jam i bindur se nesër do të kemi paraqitje shumë të mirë dhe jam i bindur se do të fitojmë”, ka thënë francezi. 

  Giresse ka thënë se e ka analizuar ndeshjen e fundit të Bjellorusisë.

  “Normalisht, e kemi analizuar ndeshjen e fundit të Bjellorusisë. Qëllimi ynë është që nesër ta bëjmë lojën tonë”. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark