×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Gjakovë, i mituri e ther aksidentalisht shokun e tij

  Insajderi
  06 September 2023 - 10:11
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një i mitur e ka therur aksidentalisht shokun e tij.

  Rasti ka ndodhur mëngjesin e së martës në Gjakovë.

  Sipas policisë, ngjarja dyshohet se ka ndodhur derisa ata ishin duke luajtur.

  Viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

  Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark