×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Gjendet i vdekur një person në Kamenicë, në vendin e ngjarjes konfiskohet një AK-47

  Insajderi
  25 January 2023 - 10:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia njofton se dje në Kamenicë është gjetur pa shenja jete një burrë. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike AK-47.

  Rasti është hapur si “vdekje e dyshimtë dhe vetëvrasje”, ndërsa trupi i viktimës është dërguar për obduksion.

  Njoftimi i plotë i Policisë:

  VDEKJE E DYSHIMTË&VETËVRASJE/Kamenicë 24.01.2023 15:00-19:40. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete.  Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike AK-47, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

  Lexo edhe:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark