×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Gjendet pjesë e një trupi gjatë kërkimit për aeroplanin EgyptAir

  Insajderi
  20 May 2016 - 13:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

   

  Ministri grek i Mbrojtjes ka thënë se pjesë të një trupi të njeriut janë gjetur gjatë kërkimeve për aeroplanin e EgyptAir.

  Panos Kammenos ka thënë se përveç kësaj, janë gjetur edhe dy kërriga të aeroplanit, një çantë, njofton The Independent.

  Ai ka thënë në një konferencë për media se pjesa e trupit dhe gjërat e tjera janë gjetur në jug të lokacionit ku avioni është zhdukur nga radari të enjten në mëngjes.

  Në aeroplan nodhesdhin 66 persona./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark