×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  “Gjendja tmerr, e kanë lanë pa bukë…”, rrëfimet e qytetarëve nga QKUK-ja

  Insajderi
  10 May 2023 - 17:50

  Gazeta Insajderi gjatë ditës së sotme ka qëndruar tek Qendra Klinike Universitare e Kosovës për të mësuar më shumë rreth kushteve që ky institucion ofron.

  Disa nga qytetarët janë ankuar rreth shërbimeve të stafit dhe gjendjes me medikamentet që po detyrohen t’i blejnë ata.

  Në një prononcim, në kushte anonimiteti një qytetar tha se një familjare e tij ka pritur gjatë derisa është realizuar një fotografim.

  Video e plotë:

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark