×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Goditi për vdekje një person në Vushtrri, i dyshuari nuk është arrestuar ende

  Insajderi
  06 January 2024 - 08:43
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një person është goditur dje për vdekje nga një kamion në Maxhunaj të Vushtrrisë.

  Përmes raportit 24 orësh policia bëri të ditur se kamioni i përfshirë në aksident ka ikur nga vend i ngjarjes dhe i dyshuari nuk është arrestuar ende.

  Ndërsa viktima është i moshës 56 vjeç.

  “Fsh. Stanovc, Vushtrri  05.01.2024 – 16:43. Një mashkull kosovar (këmbësor) ka vdekur si pasojë e lëndimeve të pësuara pasi është goditur nga një automjet transportues (kamion) i cili pas shkaktimit të aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjes.  Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në obduksion. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti në hetime”, thuhet në raport.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark