×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Grabitje e armatosur në Vushtrri, policia jep detaje

  Insajderi
  04 December 2023 - 09:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Në raportin 24 orësh të policisë raportohet se ka ndodhur një grabitje e armatosur në qytetin e Vushtrrisë.

  “Viktima mashkull kosovar ka raportuar se dy persona të panjohur, të maskuar nën kërcënimin e armës e kishin sulmuar fizikisht dhe ia kishin marr telefonin celular dhe kuletën në të cilën kishte pasur dokumente personale dhe para të gatshme”, thuhet në raport.

  Viktima si pasojë e sulmit ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

  Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin për të cilin është njoftuar prokurori.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark