×
 • Lajme
 • Aktuale

  Grenelli viziton Shqipërinë, merr me vete dhëndrin e famshëm të Trumpit

  Insajderi
  24 July 2023 - 11:17

  Ish-emisari i ShBA-së për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell, ka vizituar Republikën e Shqipërisë.

  Në albumin e publikuar në rrjetin shoqëror Instagram, z. Grenell e ka etiketuar edhe dhëndrin e ish-presidentit Donald Trump, Jared Kushnerin.

  Përveç dhëndër i Trumpit, Kusneri ishte edhe këshilltar i lartë i tij gjatë mandatit presidencial 2016-2020.

  “Në Shqipëri bashkë me grupin. Po shohim edhe zjarret e Korfuzit nga larg,” – ishte përshkrimi i bërë nga z. Grenell.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Kosovë
  01 March 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark