×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Hajde se ty…”, Ronaldo nuk përmbahet ndaj Nitës, ja çfarë i komenton (Foto)

  Insajderi
  03 June 2023 - 08:31

  Këngëtarja e njëkohësisht ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Nita Latifi, ka postuar mbrëmë disa fotografi të reja në profilin e saj në “Instagram”.

  Këto imazhe janë realizuar teksa ajo po bënte klipin e këngës së saj më të re që mban titullin “2 Gota”.

  Tag personin që për dashni i çon 2 Gota”, shkruan këngëtarja krahas pozave që kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta.

  E me siguri që fansat po prisnin ndonjë reagim të ish-banorit të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Ronaldo Sharka, pasi ky i fundit e ka ‘ngacmuar’ këngëtaren herë pas here me komente apo postime në “Instagram”-in e tij.

  E komenti i gazetarit nuk mungoi dhe i shkroi: “Nita shumë të bukur vathët”. Nita e ka lexuar komentin e tij dhe dukej sikur po e priste pasi i përgjigjet:

  “Hajde se ty t’pritsha, na mori malli”, duke e shoqëruar edhe me një emoji zemre.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark