×
 • Lajme
 • Lajme

  Heroi i dronit arratiset nga arresti shtëpiak

  Insajderi
  04 March 2016 - 08:26
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ballisti nuk është paraqitur në Gjykatën Penale të Tiranë edhe pse Gjykata e Lartë ndaj tij vendosi masën e arrestit shtëpiak. Për këtë arsye, ai regjistroi adresë banimi në një shtëpi në Durrës, por që prej asaj dite nuk dihet më asgjë prej tij, shkruan “Shqiptarja.com”.

  Morina nuk është paraqitur në Gjykatë dhe nuk dihet nëse për këtë ka patur ndonjë arsye, apo nuk është fare në Shqipëri. Megjithatë, Gjykata ka vendosur që të sillet me forcë në seancë më 17 mars.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  13 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark