×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  I mituri ther me thikë dy persona në Lipjan

  Insajderi
  09 February 2024 - 09:09
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një i mitur në Lipjan ka therur me thikë dy persona të tjerë që po ashtu janë të mtur.

  Viktima dhe i dyshuari janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

  Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar-i mitur, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar me një armë te ftohtë (thikë) dy viktimat meshkuj kosovarë të mitur. Viktimat dhe i dyshuari janë dërguar në QKUK, Prishtinë për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas trajtimit  mjekësor me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, njoftoj policia përmes raportit 24 orësh.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark