×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  I mundi 17 pjesmarrës në garat për parukeri në Gjermani, ky është 23 vjeçari i talentuar nga Klina

  Insajderi
  02 January 2024 - 21:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Është vetëm 23 vjeçar, por, në mesin e mbi 15 pjesëmarrësve në garat për parukeri të mbajtura në Gjermani doli i pari.

  Valon Zefaj i cili pbr disa vite kishte jetuar në Kosovë duke ushtruar profesionin e berberit, tani këtë pasion po e vazhdon në mërgim.

  Në një intervistë për Insajderin Zefaj është rrëfyer mbi suksesin e tij si dhe sfidat për integrim në shtetin europian.

  Video e plotë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark