13:37 - 03 Maj 2021

Instagrami është një biznes i sigurt për të gjithë figurat publike sot.

Por çmimi i pagesës se tyre vije në bazë të fansave dhe influencës që kanë.

Për shembull në pak muaj personazhet e Përputhen kanë arritur të kapin pagesa shumë të mira.

Atdheu është një ndër personazhet që paguhet mjaft mirë, ai merr 500€ për një postim, shifër të cilën e ka mundur dhe Ermal Mamaqin.

Mamaqi paguhet rreth 300€ ndërkohë qe Atdheu ka shifrën më të lartë.

E pra mesa duket bukuroshi i Përputhen ka marr goxha reklama edhe nga personazhet që kanë vite në ekran.