×
 • Sport
 • Sport

  Ismet Munishi reagon në “Facebook” pas eleminimit të Ballkanit: Bini fleni se na keni lodhë

  Insajderi
  19 July 2023 - 23:13
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ballkani është eliminuar nga kualifikimet për Champions League.

  Kampioni i Kosovës, sonte ka pësuar humbje nga skuadra bullgare Ludogorets, me rezultat 4-0, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 4-2.

  Pas kësaj humbje ka reaguar ish-trajneri i Ballkanit dhe analisti kosovar, Ismet Munishi, i cili ka thumbuar analistat e gazetarët nga Kosova.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  18 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark