×
Show

Ja si e përshkruan Labinot Tahiri – Hashim Thaçin me tri fjalë

Insajderi
21 February 2020 - 14:01

I ftuar në emisionin Review Show, ish deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri ka folur për shumë tema të ndryshme, ndër të tjera ai ka përshkruar edhe Hashim Thaçin me tri fjalë.

Labi, Thaçin e përshkruan si shtet formues, të besueshëm për faktorin ndërkombëtarë dhe vetia e trete nuk ishte edhe shumë e qartë.

Për më shumë shikojeni videon e plotë:

 

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark