×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Jo korrekte – Frikësohen kampi i Kurtit, ia lëshojnë zilen Haki Abazit

  Insajderi
  16 February 2023 - 10:12

  Konferenca e shumëpritur e deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, është gjetur në pengesa madhore ende pa nisur.

  Do të duhej të niste në ora 10:00, por Haki Abazit fillimisht iu pamundësia nisja nga zhurmat e zileve që binin.

  Zilja, siç dëgjohet, kumbon në perioda të gjata kohore duke mos e lënë Abazin të nis fjalën e tij, ku pritet të flet për audio/incizime dhe skandale, siç ka thënë ai, pas paralajmërimit të shkarkimit të tij nga Komisioni Parlamentar për Punë të Jashtme.

  Lajmi në përditësim…

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Kosovë
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark