×
 • Sport
 • Sport

  Joana Sanz harron shpejtë Dani Alvesin, ish-bashkëshortja e futbollistit puth në buzë modelen

  Insajderi
  23 April 2023 - 12:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Akuzat për përdhunim ndaj Dani Alvesh bën që ai dhe bashkëshortja e tij, Joana Sanz, t’i jepnin fund marrëdhënies që kishin me njëri-tjetrin.

  Duket se 29-vjeçarja spanjolle e ka harruar ish-mbrojtësin e Barcelonës dhe po shijon jetën e saj.

  Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ajo ka uruar modelen Sandra Tabares për ditëlindje, duke e falënderuar që i ka qëndruar gjithmonë pranë në momentet më të vështira dhe gjithashtu duke postuar dhe një foto ku puthen në buzë me njëra-tjetrën.

  “Gëzuar ditëlindjen Sandra Tabares. Të dua. Faleminderit që më ngrite dhe më mbushe sërish me energji. Do të vazhdojmë të shkruajmë momente”, shkruan Sanz.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark