×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  “Ju ka dalë emri nëpër portale që janë hajna”, aktivisti i VV’së proteston i vetëm kundër pushtetit në Kamenicë

  Insajderi
  24 April 2024 - 18:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Burim Krasniqi, ka protestuar i vetëm para objektit të Komunës së Kamenicës.

  Protesta e tij ndaj zyrtarëve të partisë së Lëvizjes Vetëvendosje, që udhëheqin me Komunën e Kamenicës, po bëhet për shkak të akuzave që po ua bënë vetë aktivisti për hajni.

  “Me hajna me hajna nuk ka shtet”, dëgjohen thirrjet e lëshuara të aktivistit të LVV-së nga vetura e tij.

  Për këtë aksion ai është ndaluar nga Policia e Kosovës.

  Pas lirimit, Krasniqi shkon sërish në objektin komunal ku realizon një video tjetër dhe akuzon një aktivist të Lëvizjes Vetëvendosje se i ka telefonuar policinë për aksionin e tij.

  Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark