×
 • Showbiz
 • Show

  “Ka një lidhje jashtë”, Bledi Mane nxjerr sekrete të Erjola Doçit

  Insajderi
  04 March 2024 - 14:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Gjatë një momenti televiziv, ish banorja e Big Brother, Dea ështē shprehur se Romeo kur shikonte Erjolën i bënin sytë xixa dhe ka dashur t’i shihte bashkë.

  Gjatë këtij momenti ka ndërhyrë Bledi Mane, i cili shprehet se Erjola ka një të dashur jashtë dhe është një reper mjaft i famshëm.

  Pjesë nga biseda:

  Dea: Me thënë të drejtën kur ka hyrë Erjola Doçi mu duk sikur Romeos po i bënin sytë xixa. Se Erjola është femër seksi, provokuese, kur hynte ajo në pishinë, të paktën unë Erjolën me Romeon i shihja.

  Bledi Mane: Ne e kemi Erjolën shoqe dhe ajo ka një lidhje jashtë.

  Moderatori: Ky qenka lajm, kë ka Erjola jashtë?
  Bledi Mane: Me një emër të njohur, po na ndjek nga Gjermania. Është emër i njohur i repit, kaq mjafton.

  Dea: Edhe shoku i Bardhit (qesh).

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark