×
 • Lajme
 • Lajme

  Kadri Veseli takoi trajnerët e Barcelonës

  Insajderi
  20 May 2016 - 10:45
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur në zyrën e tij trajnerët e klubit të njohur të futbollit, Barcelona.

  “Një ndjenjë e veçantë për t’i mirëpritur trajnerët e të rinjve të klubit të famshëm futbollistik, Barcelona. Kosova ka talentë për këtë sport të bukur dhe padyshim që tanimë jemi gati që t’i japim futbollit ngjyrimin tonë”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në Facebook, ku edhe ka publikuar disa foto nga takimi.

  Trajnerët e Barcelonës po qëndrojnë në Kosovë për të parë nga afër talentët e rinj të futbollit në kuadër të një kampi të organizuar./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark