×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Kanosi një mjeke përmes telefonit, Policia arreston të dyshuarin

  Insajderi
  12 April 2024 - 09:40
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se ka kanosur përmes telefonit një mjeke që punon në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

  Policia ka bërë me dije se i dyshuari ka kërkuar tretman mjekësor dhe është transferuar në QKUK, ku pas ekzaminimeve mjekësore i njëjti është pranuar për kurim te mëtutjeshme dhe është nën përkujdesje policore deri në vendimin e ardhshëm.

  /Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark