22:01 - 06 Korrik 2022

Modelja nga Shqipëria, Kejvina Kthella, cilësohet si një nga femrat me fizikun më perfekt në estradë.

Kështu, bukuroshja bionde nuk ndalon së ekspozuari linjat në veshje të ndryshme.

Së fundi, mori vëmendje derisa ka pozuar veshur në fustanin e ngushtë që ia vinte në pahë linjat tërheqese.

Kthella pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive për dukjen.