×
 • Lajme
 • Insajderi

  Keqtrajtimi i 3 vjeçares nga Iljasa Fazliu, nesër seanca dëgjimore

  Insajderi
  27 November 2022 - 16:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Insajderi sot ekskluzivisht publikoi video inqizime e detaje nga keqtrajtimi profesional që loopedi Iljasa Fazliu nga Gjilani ushtroi ndaj një 3 vjeçarje autike në ordinancën e tij AAR Logo+.

  Pasi familja e kishte kuptuar sjelljen e logopedit ndaj vajzës së mitur ata ishin konfrontuar fizikisht me të meqë rast u arrestuan babai dhe daja i vajzës por edhe logopedi Iljasa Fazliu.

  Insajderi mëson se seanca dëgjimore do të mbahet nesër me fillim nga ora 09:00. Këtë e ka konfirmuar edhe avokati i A.V, dajës së vajzës së mitur i cili e rrahu doktorin.

  ”Neser mbahet seanca degjimore, prej ores 09:00 te mengjesit”, tha avokati Arbër Spahiu për Insajderin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark