×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Kërcënoi nënën e motrën e iku, raportohet e zhdukur vajza nga Skenderaj

  Insajderi
  20 October 2023 - 09:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një grua nga Skenderaj është lajmëruar e zhdukur në polici.

  Sipas nënës së saj ajo është larguar nga shtëpia e më pas përmes telefonit e ka kanosur nënën dhe motrën e saj.

  Sipas tyre nuk dihet vend ndodhje e saj. Rasti po vazhdon të hetohet.

  “Rr. Sala Hamit Jashari, Skenderaj  11.10.2023 – 18:00. Më 19.10.2023 ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj e dyshuara femër kosovare ishte larguar nga shtëpia dhe përmes telefonit kontaktues i ka kanosur nënën dhe motrën e saj. Sipas tyre nuk dihet vend ndodhje e saj, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në njoftim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark