×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Këto fotografi të Luanës do t’iu lënë “pa frymë”

  Insajderi
  31 July 2023 - 13:51

  Pas atyre në Itali, Luana Vjollca ka zgjedhur Greqinë si destinacion të radhës për pushime.

  Moderatorja e njohur shqiptare ka treguar se ka nisur të tjera pushime, duke ndarë me fansa imazhe tejet provokuese në rroba banjë.

  31-vjeçarja pozoi për disa foto në bregdetin grek e veshur në bikini ngjyrë rozë, ndërsa dukej tejet joshëse.

  Linjat e saj të formësuara morën vëmendjen e admiruesve të saj që nuk hezituan të pëlqenin dhe të bënin komente sipër imazheve.

  Ndërkohë, Luana ka vazhduar të jetë aktive edhe me projekt të ndryshme, ajo solli një këngë të re në bashkëpunim me Bardhin dhe MatoLale “Shtinja flaken”.

  Ndërsa, prezantuesja në shtator pritet të rikthehet në ekran me emisionin më të ri “Love Island”.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark