×
 • Showbiz
 • Show

  Këto janë detajet e reja nga filmi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

  Insajderi
  07 August 2023 - 15:48

  Vitin që lamë pas u përfol gjatë filmi që do të sjellin Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

  Së fundmi burime pranë revistës “Bordo” mësojnë se filmi do të jetë më shumë si një ‘reality show’ pasi emrat dhe historia që do të tregojnë do të jetë e tyre.

  Po të njëjta burime mësojnë se skenarist i filmit do të jetë Besmir Mustafaj, i cili ka qenë skenarist edhe te filmi i Ermal Mamaqit “Dy gisht Mjaltë”.

  Donald Veshaj dhe Bora Zomani

  Kujtojmë që asokohe ishte vetë Donaldi në “Më lër të flas” që e konfirmoi se do të sillnin një film.

  “Si ishte ajo, është një gjë që po e them këtu ekskluzivisht për herë të pare.”-tha ai me humor. Teksa kur Romeo e pyeti nëse “do jetë dhe Bora aty apo do jesh vetëm”, ai tha: “Na prisni në vazhdim në lajme të reja…mendoj se do ta lancojmë shumë shpejt”.

  Bora Zemani dhe Donald Veshaj

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark