×
 • Insajderi Video
 • Sport
 • Fokus 2

  Këto janë reagimet epike të tifozave të kombëtares gjatë ndeshjes Kosovë-Rumani

  Insajderi
  13 September 2023 - 21:40

  Mbrëmë është zhvilluar loja ndërmjet kombëtares së Kosovës dhe asaj të Rumanisë.

  Ndonëse ekipi kosovarë kishte shans për të shënuar pësoi humbje 2-0.

  Në vijim mund të shihni reagimet e tifozëve kosovarë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark