×
 • Sport
 • Sport / Insporti

  Këto tri ndeshje do të luhen sot për Kupën e Kosovës

  Insajderi
  07 December 2023 - 10:22

  Kupa e Kosovës do të vazhdojë me tri ndeshje të tjera sot në kuadër të 16’ës së finalës.

  Prishtina e Re do të përballet me Beharin, Suhareka 23 me Trepçën dhe Ulpiana do të ketë punë me Vjosën.

  Të tria ndeshjet do të nisin në orën 12:00.

  Deri tash, kualifikimin në të tetën e finales e kanë siguruar Ballkani, Drita, Prishtina, Gjilani, Dukagjini, Feronikeli, Llapi, Malisheva, Trepça ’89, Vëllaznimi, 2 Korriku e Rilindja.

  Kujtojmë se, fituese aktuale e Kupës së Kosovës është FC Prishtina.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark