×
 • Showbiz
 • Show

  Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit: Kur hapi derën i tha…

  Insajderi
  17 March 2023 - 10:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre

  Kristi nga ana e tij, ka shprehur shqetësimin në lidhje me distancimin nga Keisi, gjë që ka ardhur pikërisht pas largimit të babait të saj nga programi.

  Por, vetë Keisi, duke folur për marrëdhënien e saj me Kristin, tha se nuk i pëlqen kur njerëzit i quajnë “të lidhur” apo “çift” sepse ata ende po njihen, janë të afërt dhe qëndrojnë me njëri-tjetrin, por i ka thënë “mjaft” cilitdo që pretendon se janë duke përjetuar një histori dashurie.

  Ka qenë Kiara e cila tha se Keisi është e ndikuar nga babai i saj dhe fjalët që ai i tha para se të linte BBV.

  Kristi: Ka thënë ndonjë gjë Keisi? Se po më rri shumë distante.

  Luizi: Ndjehet keq në momentet kur bën debate, sidomos me mua, nuk ka gjë me ty. Ajo ma tha edhe mua. Më beso që nuk ka aspak lidhje me Sabianin

  Kiara: E paska me ty?! E ka sepse Sabi kur hapi derën i tha “me mend në kokë”. Nuk e ka me ty Luiz, nuk është kjo arsyeja. Arsyeja është vetëm babai i saj. Aq sa i ka bërë mirë ardhja e Sabit, aq edhe i ka ndikuar, se është edhe në një moshë shumë të vogël.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark