10:22 - 12 Janar 2021

Alba Morina dhe Maki Bajrami kanë hequr dorë nga profesioni i gazetarisë. Morina dhe Bajrami për vite me radhe kanë qenë prezantuese të sportit, por tashmë puna e tyre do të jetë krejtësisht e re. Puna e re do të jetë në Federatën e Futbollit të Kosovës, raporton Insporti.com.

Më shumë mund të lexoni duke klikuar KËTU.