×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “KOSOVA është Serbi!”, ja si i përgjigjet Luana Vjollca ndjekësve nga Serbia

  Insajderi
  17 February 2024 - 10:59
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Moderatorja Luana Vjollca, ka bërë një urim të veçantë për Ditën e Pavarësisë së Kosovës, duke shprehur mbështetjen e saj të palëkundur për sovranitetin dhe unitetin e Kosovës me Shqipërinë.

  Komenti i saj ka tërhequr vëmendjen e shumë përdoruesve në rrjetet sociale, përfshirë reagime të ndryshme nga audienca.

  Në mesin e komenteve, një përdorues me emrin Alexandar Alxn ka shprehur një qëndrim kontrovers, duke pretenduar se “Kosova është Serbi”, një frazë që përdoret shpesh nga ata që nuk e njohin pavarësinë e Kosovës.

  Megjithatë, Luana Vjollca është kthyer me një përgjigje të qartë dhe të vendosur, duke theksuar se “Kosova dhe Shqipëria janë një. “Përjetësisht” duke iu përgjigjur në koment “F**k You”.


  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark