×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Krimi në familje trondit Maqedoninë, nusja masakron me thikë burrin dhe vjehrrin

  Insajderi
  15 June 2024 - 13:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një ngjarje tronditëse ka ndodhur orët e para të mëngjesit të djeshëm në Maqedoninë e Veriut. Një 36-vjeçare ka masakruar me thikë bashkëshortin e saj dhe vjehrrin.

  Ngjarja e rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur Kratovë. Pas krimit të dyfishtë, autorja është arrestuar nga policia.

  Sipas mediave të Maqedonisë së Veriut shkak i vrasjes së dyfishtë dyshohet se ka qenë një sherr në familje. Bashkëshorti i 36-vjeçares, 38 vjeç dhe babai i tij, 63 vjeç, janë konfirmuar të vdekur.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark