×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Kristi poston videon me Luizin, nuk harron pa rikujtuar edhe Sabianin

  Insajderi
  05 September 2023 - 13:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ditën e sotme Kristi ka ripostuar një video kur ai ishte pjesë e “Big Brother VIP”. Në videon në fjalë, ai shfaqet krah Luizit teksa këndon një këngë të Sabianit, “Tullaci”. 

  Në atë kohë, Kristi sapo kishte nisur një romancë me vajzën e këngëtarit, Keisi Medini, dhe Luizi herë pas here i ngacmonte ata. Në pamjet e postuara në “Instastory” shfaqet gjithashtu edhe Sabiani dhe të gjithë po këndojnë e këndojnë.

  Ndërkohë Kristi bashkëngjitur me videon në fjalë shkruan:

  “Edhe pse ndonjëherë ishte absurde dhe e çuditshme – u argëtova shumë atje – si ky moment për shembull”.

  Kujtojmë se lidhja e Kristit me Keisin përfundoi po brenda shtëpisë së BB VIP.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark